0539395961 Bekendmaking Vergunning Omgevingswet voor een wateractiviteit het aanleggen van kabels onder a-water DO220 ter plaatse van Koeveringsedijk te Schijndel 0539395961
Locatie
Soort
Omgeving
Gepubliceerd op
2026-08-31
Gepubliceerd door
Waterschap Waterschap De Dommel
Informatie
het aanleggen, hebben en behouden van kabels onder a-water DO220 ter plaatse van Koeveringsedijk te Schijndel
Categorie: Omgeving
De categorie 'omgeving' wordt voornamelijk gevuld met omgevingsvergunningen en haar voorgangers (die soms nog steeds voorkomen in sommige gemeentelijke systemen), zoals kapvergunningen, bouwvergunningen en sloopvergunningen. Ook meldingen register-kinderopvang, splitsingsvergunningen en milieu- en natuurgerelateerde meldingen vallen in deze categorie.

Meer over deze regio
Meer meldingen zoals "0539395961 Bekendmaking Vergunning Omgevingswet voor een wateractiviteit het aanleggen van kabels onder a-water DO220 ter plaatse van Koeveringsedijk te Schijndel 0539395961"

Mededelingen
Publicatie genomen besluiten ambtshalve wijziging adresgegevens

Mededelingen
Publicatie genomen besluiten ambtshalve wijziging adresgegevens

Mededelingen
Individueel aanwijzingsbesluit onbezoldigd ambtenaar en toezichthouder fysieke leefomgeving

Mededelingen
Individueel aanwijzingsbesluit onbezoldigd ambtenaar en toezichthouder fysieke leefomgeving

Omgeving
0539395961 Bekendmaking Vergunning Omgevingswet voor een wateractiviteit het aanleggen van kabels onder a-water DO220 ter plaatse van Koeveringsedijk te Schijndel 0539395961

Mededelingen
Aankondiging beeldvormende bijeenkomsten op 9 september 2026 algemeen bestuur Waterschap De Dommel

Mededelingen
Bekendmaking Besluit tot vaststelling projectplan

Mededelingen
Besluit tot intrekking 2e uitbreiding onttrekkingsverbod uit oppervlaktewater

Mededelingen
Aankondiging openbare commissievergadering

Mededelingen
Besluit 2e uitbreiding onttrekkingsverbod uit oppervlaktewater

Omgeving
Gemeente Meierijstad - te verlenen - omgevingsvergunning - uitbreiden van een woning - Vlagheide 3, 5482NM Schijndel

Mededelingen
Intrekkingsbesluit Sociaal statuut Waterschap De Dommel

