0539406002 Bekendmaking Vergunning Omgevingswet voor een wateractiviteit: het gebruiken van een bestaande grondwaterput vanwege droogval van de Tongelreep in de buurt van Bruggerhuizen in Leende
Locatie
Soort
Omgeving
Gepubliceerd op
2026-08-28
Gepubliceerd door
Waterschap Waterschap De Dommel
Informatie
VED het gebruiken van een bestaande grondwaterput vanwege droogval van de Tongelreep in de buurt van Bruggerhuizen in Leende
Categorie: Omgeving
De categorie 'omgeving' wordt voornamelijk gevuld met omgevingsvergunningen en haar voorgangers (die soms nog steeds voorkomen in sommige gemeentelijke systemen), zoals kapvergunningen, bouwvergunningen en sloopvergunningen. Ook meldingen register-kinderopvang, splitsingsvergunningen en milieu- en natuurgerelateerde meldingen vallen in deze categorie.

Meer over deze regio
Meer meldingen zoals "0539406002 Bekendmaking Vergunning Omgevingswet voor een wateractiviteit: het gebruiken van een bestaande grondwaterput vanwege droogval van de Tongelreep in de buurt van Bruggerhuizen in Leende"

Mededelingen
Prioriteitskader aanvraag prioriteit transportcapaciteit woningbouw en onderwijs gemeente Valkenswaard

Omgeving
0539406002 Bekendmaking Vergunning Omgevingswet voor een wateractiviteit: het gebruiken van een bestaande grondwaterput vanwege droogval van de Tongelreep in de buurt van Bruggerhuizen in Leende

Mededelingen
Aankondiging beeldvormende bijeenkomsten op 9 september 2026 algemeen bestuur Waterschap De Dommel

Mededelingen
Bekendmaking Besluit tot vaststelling projectplan

Mededelingen
Aankondiging openbare commissievergadering

Omgeving
(0539406002) Aanvraag omgevingsvergunning voor een wateractiviteit: Het gebruiken van een bestaande grondwaterput vanwege droogval van de Tongelreep. De werkzaamheden vinden plaats in de buurt van Bruggerhuizen in Leende

Omgeving
Gemeente Heeze-Leende, aanvraag omgevingsvergunning, Bruggerhuizen 9 te Leende

APV
Besluit van het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Valkenswaard tot vaststelling van de Subsidieregeling decentrale politieke partijen Valkenswaard 2026 (Subsidieregeling decentrale politieke partijen Valkenswaard 2026)

Mededelingen
Beleidsregels aanvraag prioriteit transportcapaciteit woningbouwprojecten Gemeente Heeze-Leende 2026

Mededelingen
Intrekkingsbesluit Sociaal statuut Waterschap De Dommel

Omgeving
Provincie Noord-Brabant – Omgevingsvergunning aangevraagd – Maatschap Van Ansem, Bruggerhuizen 9 Leende – Z/512227

Mededelingen
Ter inzagelegging herziening waterschapsverordening, beleidsregels waterkering, waterkwantiteit en grondwater en hydrologische uitgangspunten, Waterschap De Dommel

