Bekendmaking goedkeuringsbesluit Dijkversterking Grebbedijk

ic_location.svg

Locatie

ic_category.svg

Soort

Mededelingen

ic_calendar.svg

Gepubliceerd op

2025-07-08

ic_publisher.svg

Gepubliceerd door

Provincie Gelderland

Categorie: Mededelingen

De categorie 'mededelingen' is een restcategorie. De inhoud hiervan is sterk wisselend per gemeente en bevat zaken zoals gedoogbesluiten, huisnummerbesluiten, agenda’s en notulen, openingstijden en verkiezingen. Geadviseerd wordt om deze categorie niet zonder additionele zoektermen te gebruiken.

Meer meldingen zoals "Bekendmaking goedkeuringsbesluit Dijkversterking Grebbedijk"

Mededelingen

Mededelingen

Voornemen tot uitgifte grond in verkoop nabij de Fermentatiestraat te Ede – 2 september 2026

Mededelingen

Mededelingen

Besluit categorale aanwijzing toezichthouder APV Wageningen – BOA’s Renkum

Omgeving

Omgeving

Aanvraag reguliere procedure, Heelsumseweg 51 Bennekom, het kappen van een boom.

Omgeving

Omgeving

Verleend, reguliere procedure, Selterskampweg 22 B Bennekom, het kappen van 1 Amerikaanse eik.

Omgeving

Omgeving

Verleend, reguliere procedure, Nassaulaan 12 Bennekom, het kappen van 1 berk.

Omgeving

Omgeving

Provincie Gelderland Omgevingsverordening Gelderland, locatie provinciale weg N836, km 19.1-19.9 N320, km 25.6-26.0, N224, km 31.5-31.7, N224, km 33.4-33.7, N304, km 1.8-2.0, N224, km 42.6-43.3, N782, km 3.9-4.2 en N225, km 54.9-55.0

Omgeving

Omgeving

Aanwijzingsbesluit babs

APV

APV

Besluit verbod onttrekken van grondwater kwetsbare beeklopen met waardevolle natuur 2026

Omgeving

Omgeving

Geaccepteerd, Melding, Hullenberglaan 8 Bennekom, het verwijderen van asbesthoudend materiaal.

Bestemmingsplan

Bestemmingsplan

Kennisgeving definitieve wijziging TAM-omgevingsplan Instructieregels woningbouwcategorieën

APV

APV

Besluit verbod onttrekken van grondwater natte landnatuur 2026

Omgeving

Omgeving

Aanvraag reguliere procedure, Nassaulaan 12 Bennekom, het kappen van 1 berk.