Bekendmaking Vergunning Omgevingswet voor een wateractiviteit het aanleggen van middenspanningskabels in het profiel van vrije ruimte bij a-water RS349 en RS340 ter plaatse van Goirlesedijk en Biedonkpad Hilvarenbeek 0539388586
Locatie
Soort
Water
Gepubliceerd op
2026-08-31
Gepubliceerd door
Waterschap Waterschap De Dommel
Informatie
het aanleggen, hebben en behouden van middenspanningskabels door middel van open ontgraving in de beschermingszone bij diverse a-wateren Hilvarenbeek
Categorie: Water
In de categorie 'water' worden water gerelateerde vergunningen getoond.

Meer over deze regio
Meer meldingen zoals "Bekendmaking Vergunning Omgevingswet voor een wateractiviteit het aanleggen van middenspanningskabels in het profiel van vrije ruimte bij a-water RS349 en RS340 ter plaatse van Goirlesedijk en Biedonkpad Hilvarenbeek 0539388586"

Mededelingen
Beschikking opname gegevens van vertrek in de basisregistratie personen (BRP)

Water
Bekendmaking Vergunning Omgevingswet voor een wateractiviteit het aanleggen van middenspanningskabels in het profiel van vrije ruimte bij a-water RS349 en RS340 ter plaatse van Goirlesedijk en Biedonkpad Hilvarenbeek 0539388586

Mededelingen
Beleidsregels aanvraag prioriteit transportcapaciteit onderwijs- en woningbouwprojecten Tilburg 2026

Mededelingen
Aankondiging beeldvormende bijeenkomsten op 9 september 2026 algemeen bestuur Waterschap De Dommel

Mededelingen
Bekendmaking Besluit tot vaststelling projectplan

Mededelingen
Aankondiging openbare commissievergadering

Omgeving
Aanvraag collectevergunning (eenmalig) ‘Collectevergunning Stichting Samen Tegen MS’

Mededelingen
Beschikking opname gegevens van vertrek in de basisregistratie personen (BRP)

Mededelingen
Intrekkingsbesluit Sociaal statuut Waterschap De Dommel

Mededelingen
Ter inzagelegging herziening waterschapsverordening, beleidsregels waterkering, waterkwantiteit en grondwater en hydrologische uitgangspunten, Waterschap De Dommel

Omgeving
Reguliere procedure - Aanvraag vergunning Doctor Keyzerlaan 5, 5051 PB Goirle

Bestemmingsplan
Tweede wijzigingsbesluit 2026 Waterschapsverordening Waterschap De Dommel

