Bekendmaking voornemen tot verkoop perceel gemeentegrond te Den Helder
Locatie
Soort
Mededelingen
Gepubliceerd op
2026-09-04
Gepubliceerd door
Gemeente Den Helder
Informatie
verkoop gemeentegrond Ooievaarstraat 35 (erfpacht)
Categorie: Mededelingen
De categorie 'mededelingen' is een restcategorie. De inhoud hiervan is sterk wisselend per gemeente en bevat zaken zoals gedoogbesluiten, huisnummerbesluiten, agenda’s en notulen, openingstijden en verkiezingen. Geadviseerd wordt om deze categorie niet zonder additionele zoektermen te gebruiken.

Meer over deze regio
Meer meldingen zoals "Bekendmaking voornemen tot verkoop perceel gemeentegrond te Den Helder"

Bestemmingsplan
Koers op een sterke thuishaven

Mededelingen
Bekendmaking voornemen tot verkoop perceel gemeentegrond te Den Helder

APV
Verordening financieel beheer Recreatieschap Spaarnwoude

Omgeving
Gemeente Den Helder, verzoek buiten behandeling, wijzigen van de kozijnen en het vervangen van het dak van gebouw G01A (14B03), Oostoeverweg 100D-G01A 1786PS Den Helder

APV
Verordening financieel beheer Recreatieschap Groengebied Amstelland

APV
Verordening financieel beheer Recreatieschap Alkmaarder- en Uitgeestermeer

Bestemmingsplan
Kennisgeving ontwerp wijzigingsbesluit Waterschapsverordening 2027 en legger waterveiligheid Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier

APV
Verordening financieel beheer Recreatieschap Twiske-Waterland

Mededelingen
Benoemen leden centraal stembureau, aanwijzing vestigingsgemeente en aanwijzen geschikte ruimte

Bestemmingsplan
Ontwerp wijzigingsbesluit waterschapsverordening Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier 2027

Omgeving
Gemeente Den Helder, verzoek om omgevingsvergunning, uitvoeren van werkzaamheden voor het brandveilig gebruik maken van gebouw R016 (14B03), Het Nieuwe Diep 27D-R016 1781AD Den Helder

Mededelingen
Besluit van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland van 4 augustus 2026, nr. BS160726MK, tot vaststelling van een aantal data en het aantal raadsleden in verband met de herindelingsverkiezingen voor de gemeente Hilversum en de grensbeschrijving van de...

